Dnes je 20.04.2018
Svátek má Marcela
Oblast : Firma :   Obor :   
   Firmy      Spoty      Akce      Inzerce      Tel. čísla      SMS      Jak vyhledávat      Kontakt   
Kdo hledá ... najde.

Na webových stránkách www.najde.cz najdete základní informace o firmách, službách, obchodech a jiných organizacích v regionu Severní Morava. Najdete zde adresy, telefonní čísla, provozní doby a krátký popis činností, akce, případně další informace.

Jak vyhledávat ?
Nejprve vyberte město, pokud si z nabídky měst nevyberete, nechte "celý region". Vyhledávat můžete podle oboru činnosti nebo názvu firmy. V obou případech stačí zadat pouze počáteční písmena (nejméně tři znaky), nebo více písmen pro přesnější vyhledání.

Bannery
Další způsob prohlížení zápisů je použití reklamních banerů vpravo. Kliknutím na baner se zobrazí
"Vizitka firmy". Tento způsob používájí firmy které chtějí na sebe upoutat pozornost.

Spoty
Spoty představují grafickou prezentaci příslušného zápisu. Jejich cílem je přiblížit obsahovou náplň firmy, případně hlavní oblast její činnosti. Spotu se také používá pro upřesnění nalezení firmy (např. jako fotografie - pohled zvenku apod.) Tímto způsobem se rozšíří celkový pohled na danou firmu, který pouze z textového zápisu není patrný. Kliknutí na náhled spotu (malý obrázek před zápisem) vyvolá zobrazení grafické prezentace v samostatném okně.

Akce
Firmy které chtějí zviditelnit akční ceny, slevy výrobků apod. mohou použít službu "Akce". Jedná se o textovou informaci, k příslušnému zápisu. Akce je možno průběžně měnit podle aktuálního stavu a požadavků firmy. Kliknutí na červený odkaz akce vyvolá zobrazení akčních cen a slev příslušné firmy v samostatném okně.

NOVINKA:  "on-line" systém oprav a zadávání "Akcí" přes webové rozhraní.
                  Přístupové jméno a heslo obdržíte po uhrazení registračního poplatku.


Ceník zápisů a služeb najdete zde.
Doporučujeme :


Aktualizace
21.1.2018
tel: 608626777
info@najde.cz
Počet přístupů
309880


Nastavit jako výchozí  |  Copyright © 2004 - 2011 FAL Services s.r.o.  |  Informační a reklamní systém.